Gabriel

SERVUS. Volám sa Gabriel Kerekeš, pochádzam z Bratislavy a momentálne mám 27 rokov.

Gabriel Kerekes

VZDELANIE. V roku 2018 som dokončil inžinierske štúdium na FEI STU. Študoval som aplikovanú informatiku so zameraním na bezpečnosť informačných systémov (BIS). Moje záverečné práce boli o End-to-End šifrovaní a PKI (public key infrastructure).

PRÁCA. Nejaké programátorské skúsenosti som nabral, keď sme s kamarátmi pracovali na dvoch projektoch. Jeden projekt bola mobilná aplikácia, ktorá mala vyhladať rýchlu lekársku pomoc v okolí. Aplikácia sa každému páčila, no nenašli sa sponzori a tak sme s projektom žial museli skončiť. Druhý projekt bol jednoduchý produktový katalóg robený v Nette (PHP MVC framework).

Už popri škole som začal pracovať ako C# developer v malej spoločnosti TapHome, kde som robil na vývoji systému pre inteligentnú domácnosť. Po štyroch rokoch som mal pocit, že už sa tam tak rýchlo neučím a tak som sa rozhodol zmeniť prácu.

Momentálne pracujem v spoločnosti Vacuumlabs, kde je práca viac náročná a tak sa aj viac učím a viac rastiem. Kvôli tomu mám však zároveň trochu menej času na Street of Code, ale tak nemôžem mať všetko.

KONÍČKY. Väčšinou prechádzam rôznymi fázami. Niekedy môžem úprimne povedať, že programovanie je mojou záľubou, inokedy je programovanie však to posledné, čo chcem robiť vo svojom voľnom čase. Keď sa mi nechce programovať, tak si zahrám nejakú hru, pozriem nejaké YouTube videá alebo film/seriál. V programovacej fáze sa rád naučím niečo nové, nesúvisiace s prácou, alebo skúšam riešiť nejaké algoritmické úlohy. Vždy však rád trávim čas s mojou manželkou, rodinou alebo kamarátmi.

CONTACT. [email protected]

Prihlás sa na odber nášho newslettra