Jakub

AHOJTE. Volám sa Jakub Jahič, som z Bratislavy a mám 28 rokov.

VZDELANIE. V roku 2018 som úspešne získal titul inžiniera na FEI STU. Študoval som aplikovanú informatiku. Výstupom mojej diplomovej práce je edukačná aplikácia, pomocou ktorej sa môžete učiť objektovo orientované programovanie.  

PRÁCA. Moju prvá prácu popri škole som mal v bakalárskom ročníku, kde som pracoval v ING ako Security Administrátor. Bola to práca s Excelom, pri ktorej som rýchlo zistil, že si musím čo najskôr nájsť prácu, pri ktorej budem programovať.
O rok (2016) som začal robiť v Accenture ako Softvérový inžinier. Pracoval som na projekte, kde sme používali Angular2 na frontende a Javu na backende.

V poslednom ročníku na výške som prišiel pracovať do Niké ako Java Developer, kde som pracoval full-time viac ako 3 roky. Naučil som sa tam veľmi veľa a mal mnoho skvelých seniorných kolegov.

V marci 2021 som začal pracovať ako freelancer pre SWAN Mobile (4ka). Bol som prijatý ako Java developer, ale zhodou náhod som tam postupne začal robiť frontend, a v podstate od júla 2021 robím iba frontend s Reactom, za čo som nesmierne vďačný.

KONÍČKY. Rád čítam literatúru faktu. Najradšej čítam o tom, prečo ako ľudia robíme to, čo robíme. Môžete si pozrieť môj goodreads profil
Ako koníček môžem považovať aj celkovo StreetOfCode – robenie podcastov, videí atď.

KONTAKT. [email protected]

Happiness is not about getting all you want. It is about enjoying all you have.

Prihlás sa na odber nášho newslettra